Sudor MIG-MAG pentru utilaje de constructii

Vezi toate anunturile utilizatorului  Staff Temp Ro
Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele calitati:
*seriozitate
*dexteritate manuala
*experienta minim 3 ani in domeniu sudurii mig-mag
*experienta obligatorie pe suduri multistrat, verificate
*disponibilitate pentru plecare rapida
*constituie avantaj sudura pentru utilaje de constructii (excavatoare, buldozere etc)
*cunostinte desen tehnic constituie avantaj
*calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania constituie avantaj

Responsabilitati:
*sudare lonjeroane si alte tipuri de componente pentru utilaje de constructii cu procedeul mig-mag
*reglare aparat de sudura
*suduri verificate US,RX
*suduri multistrat

Beneficii
*salariu motivant (compus din salariu in tara si diurna)
*posibilitate de ore suplimentare platite cu spor de ore suplimentare
*cazare asigurata
*organizare transport local (cazare- loc de munca)
*suport oferit pe perioada detasarii
Pret: 1 700.00
Euro
Contact:
Staff Temp Ro

Trimite Mesaj